SonicWALL SD-WAN Teknolojisi

Secure SD-WAN (Zeki-Güvenli-basit)

SD-WAN teknolojisi, şube yapısına sahip organizasyonların ve işletmelerin yüksek düzeyde kullanılabilir ve daha yüksek performanslı WAN’lar oluşturmasına olanak sağlar. Düşük maliyetli internet erişimi (geniş bant, 3G / 4G / LTE, fiber) kullanan kuruluşlar, SD-WAN ile MPLS gibi pahalı WAN bağlantı teknolojilerini bir şekilde yerini alabilir.

 

SonicWall, SD-WAN teknolojisi ile dağıtık yapıları basitleştiren, endüstri lideri güvenlik çözümleri sunar. SonicOS 6.5.x üzeri versiyonlar ile ekstra ücret ödemeden bu özelliği kullanabilirsiniz.

Düşük Maliyetli İnternet Erişimini Kullanarak Yüksek Performanslı WAN’lar Oluşturun ve Optimize edilmiş uygulamalarda performans elde edin

 

İş açısından kritik öneme sahip uygulamaları otomatik olarak yüksek bağlantılara yönlendirebilirsiniz. Uygulamaların dışında IP adresi veya servislere dayalı yönlendirmeler de yapılabilir. Uygulama denetimleri, Bağlantı kalitesi  gecikme, titreme, paket kaybı veya kapasite gibi teknikler kullanılarak otomatikleştirebilirsiniz.

Basit ve Çoklu yapılandırma ile Düşük maliyet

Zero Touch deployment ile şube ortamında olmadan cloud üzerinden firewall cihazı yönetilebilir. Uygulama düzeyinde görselleştirme ve mevcut trafiği real-time analiz ederek sisteme yön vermek mümkün. Capture Security Center ile tüm cihazlarınızı cloud üzerinden yönetip raporlayabilirsiniz.

 

Kurumsal Ağ Güvenliğini Garantiye alın

AES şifreleme standartlarını kullanarak lokasyonlar arasında güvenli bağlantı sağlayın ve ayrıntılı istihbarat ile uygulama güvenliğinizi kontrol edin. Bağimsiz araştırma kuruluşu olan NSS LAB’ ın son 6 yıldır Sonicwall’u  tercih edilen markalar arasına koyması istikrarı ve güveni göstermektedir. Patentli RTDMI teknolojisi ile gerçek zamanlı koruma sağlayan teknolojilerinden mutlaka yararlanın.

Daha fazla ayrıntı için benimle temasa geçebilirsiniz.

Mustafa Akcin – akcin.mustafa@gmail.com

About Author

Mustafa Akçin
admin@mustafaakcin.com

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: